HOTELE | TERMY&MED | RESTAURACJE

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez użytkowników usług świadczonych przez Spółkę POLSKIE TATRY S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE.

  1. Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym, jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe jest Spółka POLSKIE TATRY S.A. ul. Droga do Białego 7c, 34-500 Zakopane, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000105395, NIP: 736-000-57-18.

  2. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie pod adresem: POLSKIE TATRY S.A., 34-500 Zakopane, ul. Droga do Białego 7c.

  3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator Danych Osobowych przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie udzielonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody. Podstawę prawną przetwarzania Pana/i danych osobowych stanowi art.6 ust.1 lit. a, b i c Rozporządzenia 2016/679.

  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych lub przyznawania świadczeń socjalnych na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia rekrutacji.

  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do treści sowich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, skargi do organu nadzorczego. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.